XV. Bečovské slavnosti

Oživlé památky

Druhý červencový víkend proběhnou v Bečově nad Teplou 15. Bečovské slavnosti. Ty letošní budou zasvěcené 100. výročí české státnosti. Již tradičně je pro návštěvníky připraven po celém městě bohatý program, který bude slavnostně zahájen v pátek 13. července. 

Program:

pátek 13. července:

14.00 HOD. Krásný Jez - položení věnce u pomníku padlých v 1. světové válce - hudba Karel Roneš

15.00 HOD. Vodná - položení věnce u pomníku padlých v 1. světové válce - hudba Karel Roneš 
 
16.00 HOD. Bečov nad Teplou - Kostelní ulice - vernisáž výstavy k výročí - hudba Karel Roneš
 
17:00 HOD. kostel sv. Jiří - koncert - Petr Pitra
 
19:30 HOD. zahájení oslav a program v Bečovské botanické zahradě
 
20.00 HOD. vystoupení hudební skupiny Miloš Dodo Doležal
 
21:45 HOD. autorská rocková show s videoprojekcí Projekt 2
 
sobota 14. července:
 
10.00 HOD. historické tržiště na náměstí
 
11.00 HOD. společné sázení zeleně v parku u kostela sv. Jiří
 
11.00 - 11.30 HOD. předání buchet a koláčů do soutěže o nejchutnější bečovskou buchtu na faře
 
11.30 HOD. setkání u pomníku před školou - položení věnců padlým v 1. světové válce - hudební skupina Daliborka
 
12.00 HOD. slavnostní zahájení na náměstí před radnicí
 
12.30 HOD. hraje Daliborka
 
13.30 - 14.00 HOD. hlasování veřejnosti o nejchutnější bečovskou buchtu na faře
 
13.00 HOD. kouzelnické vystoupení kouzelníka Vendelína
 
13.30 HOD. pěvecký sbor z Badbernecku: Duo z Bad Bernecku
 
14.00 HOD. dětský blok
 
14.30 HOD. Trialog jazz
 
14.30 HOD. pohádka - Mág na faře
 
15.15 HOD. Kamil Emanuel Gott
 
15.30 HOD. pohádka - Kouzelná lucerna, Tři pohádky do kapsy na faře
 
15:55 HOD. dětský blok
 
16.30 HOD. J. P. Š. band Pepy Škulavíka
 
17.00 HOD. Banjo band Ladislav Gerendáš
 
17.45 HOD. Bičař Pavel Votápek
 
18.15 HOD. Standa Hložek
 
19.00 HOD. Věra Špinarová Tribute
 
PROGRAM NA FAŘE
 
11.00-11.30 HOD. předání buchet a koláčů do soutěže o nejchutnější bečovskou buchtu
 
13.30-14.00 HOD. hlasování veřejnosti o nejchutnější bečovskou buchtu 
 
14.30 HOD. pohádka - Mág
 
15.15 HOD. vyhlášení vítěze soutěže o nejchutnější bečovskou buchtu
 
15.30 HOD. pohádky - Kouzelná lucerna, Tři pohádky do kapsy
 
PROGRAM POKRAČUJE V BEČOVSKÉ BOTANICKÉ ZAHRADĚ
 
21.00 HOD. hudební skupina Poutníci
 
22.30 HOD. barokní ohňostroj
 
22.45 HOD. Louka band s projekcí
 
neděle 15. července
 
celodenní program od snídaně do večeře v Bečovské botanické zahradě
 
9.00 HOD. Jan Eret Trio
 
10.00 HOD. přednáška v badatelně o dendrologické zahradě v Bad Bernecku
 
11.00 HOD. Peml band
 
13.00 HOD. pohádka pro děti i dospělé
 
13.45 HOD. Bečovské flétny pod vedením Martina Mosátha
 
15.00 HOD. Trialog jazz