Cyklisté vítáni

Každý cyklista, který k nám na hrad a zámek zavítá, je u nás srdečně vítán. Společně s Muzeem historických motocyklů a místní Bečovskou botanickou zahradou vytváříme pro výletníky na kolech ideální podmínky. Přijeďte do Bečova nad Teplou a poznejte krásy okolí. 

Hned u vstupu do areálu hradu a zámku se nachází stojan na kola střežený kamerovým systémem. Pokud byste i přesto měli o své dvoukolé miláčky strach, můžete je bezplatně uskladnit v úschovně kol před hlavní vjezdovou branou. Klíček od úschovny vám ráda zapůjčí naše pokladní. Kousek od pokladny naleznete na hradním nádvoří označené místo na nezpoplatněné dobíjení elektrokol. V místnosti pro návštěvníky jsou pro vás připravené odkládací skřínky

Pro případ, že byste cestou k nám upadli, k ošetření drobných zranění vám rádi půjčíme lékárničku. Na pokladně zámku je pro vás také připraveno několik tipů na výlety i s mapkou nebo si zde můžete zakoupit cyklistické mapy s trasami po celém Slavkovském lese. 

V nedalekém Muzeu historických motocyklů a kol pro vás mají připravené základní nářadí k zapůjčení. 

Nabídku uzavírá Bečovská botanická zahrada nabízející za mírný poplatek ubytování v jejich cyklokempu každému, koho místní příroda uchvátí a rozhodne se zde strávit více dní. 

Motomuzeum

Bečovská botanická zahrada