Cyklisté vítáni

Každý cyklista, který k nám na hrad a zámek zavítá, je u nás srdečně vítán. Společně s Muzeem historických motocyklů a místní Bečovskou botanickou zahradou vytváříme pro výletníky na kolech ideální podmínky. Přijeďte do Bečova nad Teplou a poznejte krásy okolí. 

Hned u vstupu do areálu hradu a zámku se nachází stojan na kola střežený kamerovým systémem. Pokud byste i přesto měli o své dvoukolé miláčky strach, můžete je bezplatně uskladnit v úschovně kol (POZOR - úschovna kol je od 9. 9. 2017 do 29. 10. 2017 mimo provoz, děkujeme za pochopení). Klíček od úschovny vám ráda zapůjčí naše pokladní. Blízko vstupu také naleznete označené místo na dobíjení elektrokol. V místnosti pro návštěvníky jsou pro vás připravené odkládací skřínky.

Pro případ, že byste cestou k nám upadli či píchli kolo, můžete si u nás na pokladně zakoupit sadu záplat na duše. K ošetření drobných zranění vám rádi půjčíme lékárničku. Na pokladně zámku je pro vás také připraveno několik tipů na výlety i s mapkou nebo si zde můžete zakoupit cyklistické mapy s trasami po celém Slavkovském lese. 

V nedalekém Muzeu historických motocyklů a kol pro vás mají k připravené nářadí k zapůjčení. 

Nabídku uzavírá Bečovská botanická zahrada nabízející za mírný poplatek ubytování v jejich cyklokempu každému, koho místní příroda uchvátí a rozhodne se zde strávit více dní. 

Motomuzeum

Bečovská botanická zahrada